Privacy Solution

GŁOŚNIKI  KIERUNKOWE

PRIVACY SOLUTION

Sberbank1

W otwartej przestrzeni biurowej nawet cicha konwersacja może być słyszana na długich odległościach i może przeszkadzać innym.

Akustyczne wyposażenie nowoczesnych wnętrz , sprzyja powstaniu zjawiska , kiedy możemy niechcący być uczestnikami obcej rozmowy , czy dochodzi do nas muzyka której zadaniem było wpłynąć na powstanie przyjemnej i miłej atmosfery . Jest to wyjątkowo irytujące i wpływa na naszą dekoncentrację . Wydzielanie obszarów izolowanych akustycznie w otwartych przestrzeniach jest więc bardzo ważne.

Ten problem łatwo jest rozwiązać przy pomocy głośników kierunkowych Privacy Solution fińskiej firmy Panphonics. Privacy Solution może odtwarzać dźwięki z różnych źródeł, które będą doskonale słyszane nawet przy niewielkich natężeniach dźwięku. To kreuje pozytywny i miły klimat pracy. Muzyka która wypełnia konkretne miejsca nie przeszkadza innym . Głośniki są łatwe do zainstalowania i dają wiele możliwości architektom wnętrz do ich ukrycia lub wkomponowania w wystrój wnętrza

Dźwięk który kreujemy nie wychodzi poza obszar dla którego jest dedykowany. Daje to możliwość swobodnego prowadzenia rozmów nawet w pobliżu udźwiękowionych przestrzeni.

 

Jednocześnie nagłośnienie przestrzeni przeznaczonej dla osób oczekujących sprzyja zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu dla osób w danym momencie takie rozmowy prowadzącym.

Jednocześnie nagłośnienie przestrzeni przeznaczonej dla osób oczekujących sprzyja zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu dla osób w danym momencie takie rozmowy prowadzącym.

Może zdarzać się to w bankach , biurach , aptekach , centrach medycznych , agencjach ubezpieczeniowych itp……

Parametry techniczne :

wymiary: 1200x200x35 mm

(dług. x szer x gł.)

Jest to gotowy głośnik w obudowie

wyposażony w linki do zamocowania

Kolory: czarny , szary , biały

Współpracuje ze wzmacniaczem

AA-40 Panphonics (do kupienia

osobno)

Głośniki te mogą być wykonane w dowolnych wymiarach , obudowach i kolorach . Kanwa jest łatwa w demontażu i może być dowolnie malowana .

Czas realizacji nietypowego zamówienia to ok.14-21 dni

Sprawdź cenę tutaj: CENNIKI

GALERIA PRZYKŁADÓW ZASTOSOWAŃ

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top