Ekrany akrylowe

Ekrany akrylowe firmy HoloDisplays®

EKRANY AKRYLOWE

PRZEZNACZONE DO WYŚWIETLANIA OBRAZÓW W NORMALNIE OŚWIETLONYCH POMIESZCZENIACH.

 

Ekrany akrylowe współpracują z typowymi projektorami multimedialnymi. Można na nich wyświetlać obraz z telewizora, komputera, odtwarzacza DVD, magnetowidu, kamery itp.
Unikalna technologia stosowana w konstrukcji „Embedded Optics Technology” (EOT) zapewnia wysoką jakość obrazu, która jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.

Wśród produktów firmy HoloDisplays® można wyróznić trzy podstawowe typy ekranów:
HoloDark®, HoloGrey®, HoloLight® – przeznaczone do tylnej projekcji, dające bardzo wyraźny i jednolity obraz,
HoloMirage® – przezroczysty ekran pozwalający uzyskiwać niesamowite efekty jak wyświetlanie reklam na szybach, postacie unoszące się w powietrzu itp.
HoloVega® – ekran do przedniej projekcji o podniesionym kontraście.

Ekrany te są lekkie i łatwe w montażu. Można je wycinać w dowolne kształty, łączyć wyginać, co pozwala uzyskać efekty, które wyróżnią Wasze przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Ekrany HoloDark®, HoloGrey® i HoloLight® są nieprzezroczystymi ekranami przeznaczonymi do projekcji tylnej. Ekrany przeznaczone są do pracy w normalnie oświetlonych pomieszczeniach. Są bardzo odporne na oświetlenie zewnętrzne.

Projekcja tylna pozwala zapewnić obraz o jakości porównywalnej lub nawet znacznie lepszej od jakości obrazów telewizorów plazmowych i wyświetlać obraz tam, gdzie obraz z tv jest nieczytelny . Należy pamiętać, że satysfakcjonujący efekt uzyskamy stosując ekran odpowiedniej wielkości oświetlony projektorem odpowiedniej mocy.
Ekrany te dostępne są w rozmiarach:
HoloDark® i HoloGrey® do 198x353cm
HoloLight® do 193x343cm
Ekrany różnią się współczynnikiem wzmocnienia (gain) i kontrastem.

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top