Ekrany LCD

EKRANY LCD

Wierny i naturalny obraz, szeroka gama rozmiarów, uniwersalne zastosowanie i minimalna głębokość to niezaprzeczalne atuty telewizorów LCD.

Ekrany lcd sonyPanele LCD, wykorzystywane w nowoczesnych telewizorach LCD, znane wcześniej głównie z ekranów laptopów, dzięki znacznemu postępowi technologicznemu i wyeliminowaniu niekorzystnych zjawisk fizycznych związanych z ograniczonym kątem dobrej oglądalności, trafiły wreszcie do zastosowań domowych.

Współczesne telewizory LCD pojawiły się na rynku niedawno , ale niewątpliwie już niedługo całkowicie go zdominują . Bez względu na wielkość, od małego 15 calowego telewizora wiszącego na ścianie w kuchni czy w łazience, aż do potężnego 40 calowego ekranu w Twoim Kinie Domowym, panel LCD zawsze gotowy jest spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Niewielka grubość telewizorów LCD i bardzo mała waga, zwłaszcza w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami kineskopowymi, umożliwia umocowanie urządzeń w wielu bardzo nietypowych miejscach. Może to być ściana pomieszczenia, mebel, sufit a nawet bez najmniejszych kłopotów można wykorzystać do ich montażu np. sufitowe uchwyty obrotowe.

W naszej ofercie występują produkty takich firm jak :
marki

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top