Sound Shower

"Sound Shower" - "prysznic dźwiękowy"

GŁOŚNIKI KIERUNKOWE

SOUND SHOWER

 

sound_showerGłośniki kierunkowe znajdują zastosowanie na wystawach , w muzeach, na pokazach promocyjnych, ekspozycjach , w salonach sprzedaży itd ……

Wszystkie te miejsca potrzebują informacji dźwiękowej skierowanej prosto do uszu słuchacza , w konkretne lokalizacje i to jeszcze w taki sposób , aby ten dźwięk nie przeszkadzał tym użytkownikom , do których nie jest skierowany i „Prysznic dźwiękowy” zainstalowany jest bezpośrednio ponad obszarem celowanego nagłośnienia i dosłownie „natryskuje” muzykę lub komunikat w konkretne miejsce .

„Sound Shower” firmy Panphonics jest najlepszym na rynku rozwiązaniem w technologii kierunkowego audio . Płaska fala akustyczna pozwala kreować bardzo kierunkowy i skupiony dźwięk .

„Prysznic dźwiękowy” jest tak kierunkowy że można umieścić ich kilka obok siebie a każdy może propagować inny kontent i nie będą one sobie wzajemnie przeszkadzać. Ładny wygląd , delikatny kształt, pozwalają łatwo adoptować te wyjątkowe głośniki do różnych wnętrz i przychodzą z pomocą w trudnych architektonicznie obiektach.

„Sound Shower” ma wbudowany system automatycznej regulacji głośności („ambient noise control” ), zapewnia więc wspaniałą zrozumiałość komunikatów i mowy ludzkiej niezależnie od zmieniającego się hałasu otoczenia.

 Głośniki kierunkowe Sound Shower produkowane są w wymiarach :

600 x 600 mm 1200×200 mm 1800×200 mm 2400 x 200 mm 3000 x 200 mm (długość x szerokość).

Wszystkie produkty zawierają wzmacniacz oraz zestaw instalacyjny.

kolory: czarny, szary, biały

Głośniki te mogą być wykonane w dowolnych wymiarach , obudowach i kolorach. Kanwa jest łatwa w demontażu i może być dowolnie malowana .

Czas realizacji nietypowego zamówienia to ok 14-21 dni


CENNIKI

GALERIA PRZYKŁADÓW ZASTOSOWAŃ

 

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać najodpowiedniejszą opcję sprzętu na miarę Państwa wymagań.
Back to top