Tablice interaktywne

Tablice interaktywne SMART Board™

tablica_interaktywna_sb_01

Efektywne narzędzia umożliwiające wyjście zza biurka

W świecie biznesu dominuje praca grupowa. Za pomocą tablicy interaktywnej ”SMART BOARD” potrzebne informacje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Tablica ”SMART BOARD” współpracuje z komputerem i projektorem. Obsługując tablicę zespół może zarządzać zawartością komputera, palec pełni rolę myszy komputerowej. Może pisać cyfrowym atramentem na dowolnym dokumencie i zapisywać te notatki do późniejszej dystrybucji. Można przekazywać sobie wzajemnie kontrolę nad tablicą interaktywną. Dodatkowe gniazdo dla dodatkowych urządzeń, gwarantuje niezakłócone funkcjonowanie tablicy.

Spraw żeby tablica pracowała dla i na Ciebie.

Jak tablica interaktywna może pomóc w twojej firmie? To zależy tylko od Ciebie.
Nawet jeśli nie masz pomysłu to nasi specjaliści powiedzą Ci jak najlepiej i najefektywniej można ją wykorzystać.

tablica_interaktywna_sb_02

Menadżerowie projektów przechwytują z tablicy notatki ze spotkania i śledzą proces decyzyjny. Następnie zachowują notatki i przesyłają informacje o postępie prac do współpracowników. Projektanci prezentują plany klientom i nanoszą poprawki na bieżąco, oszczędzając cenny czas procesu projektowania. Kontrola bezpieczeństwa i systemów kontroli ma możliwość na bieżąco koordynowania właściwych posunięć dzięki możliwości ciągłej obserwacji i nanoszenia poprawek. Działy BHP tworzą szkolenia symulacyjne, gwarantujące realistyczny lecz bezpieczny trening personelu. Prawnicy przyciągają uwagę jurorów i pomagają im w zrozumieniu materiału dowodowego wykorzystując interaktywne właściwości tablicy.

Nie jest ważne gdzie się znajdujesz i czym się zajmujesz, interaktywna tablica ”SMART BOARD” pomoże Ci zwiększyć efektywność i przyciągnąć uwagę obserwatorów i słuchaczy.

SMART Board™ – Właściwości

tablica_interaktywna_sb_03

SMART Board™ – Modele

Model

Obszar ekranu aktywnego (Przekątna)

 

Smart Board 640

48" (121.9 cm)

dane techniczne

Smart Board 660

64" (162.6 cm)

dane techniczne

Smart Board 680

77" (195.6 cm)

dane techniczne

Smart Board 690

94" (238,8cm)

dane techniczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top