O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne TONEX

O FIRMIE TONEX

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne TONEX jest firmą prywatną , powstałą w 1995r. zajmującą się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem systemów audiowizualnych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce fińskiej firmy PANPHONICS, produkującej głośniki kierunkowe, autoryzowanym dystrybutorem NEC i certyfikowanym instalatorem i sprzedawcą firmy EXTRON produkującej systemy sterowania oraz urządzenia do transmisji sygnałów audio i video.

Jako handlowy przedstawiciel wielu renomowanych producentów sprzętu elektroakustycznego , projektujemy i wykonujemy nagłośnienia konferencyjne, systemy dyskusyjne z opcjami głosowania, systemy tłumaczeń bezprzewodowych, nagłośnienia radiowęzłowe szkół i obiektów użyteczności publicznej, nagłośnienia dyskotek, klubów, restauracji i kawiarni, systemy komunikacji wewnętrznej w firmach, kompleksowe systemy rozgłaszania przewodowego w obiektach handlowych i hotelowych, powiązane z systemami powiadomienia przeciwpożarowego, oraz automatycznie sterowane sale multimedialne.

Jako wykonawca i dostawca sprzętu , roztaczamy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną nad całymi instalacjami elektroakustycznymi.

Back to top