Sound Sign

" Sound Sign" - "znak grający"

GŁOŚNIKI KIERUNKOWE

SOUND SIGN

 

„Sound Sign” to głośniki kierunkowe łączące przekaz video z przekazem audio, przez co osiągamy podwyższony efekt efektu reklamowego.

Bardzo dobra jakość dźwięku i ekstremalnie wysoka zrozumiałość mowy są ważnymi elementami w pozyskaniu grupy docelowych reklamo-biorców.

„Znak dźwiękowy” jest najlepszym rozwiązaniem w obszarze kierunkowego audio oraz rynku ” digital signage” zajmującym się kompleksową reklamą wielkiego zasięgu .

Bazując na technologii płaskiej fali dźwiękowej głośniki kierunkowe firmy Panphonics, kreują dźwięk wysoce skupiony i strumieniowy.  Ze „Znakiem grającym” możemy stwarzać korytarze dźwiękowe o długości ponad 20m , w których poziom natężenia dźwięku będzie odczuwalny jako jednakowy, a jednocześnie nie będzie on przeszkadzał w otoczeniu, do którego ten dźwięk nie jest kierowany. Reklama emitowana przez Sound Sign dociera wyraźnie do ludzi będących w jego zasięgu, natomiast nie przeszkadza obsłudze i sprzedawcom, powodując ich znużenie spowodowane odtwarzającym się cyklicznie komunikatem. Głośnik kierunkowy „Sound Sign” może współpracować z ekranami LCD lub bez nich, jako pojedynczy element, lub może być zestawiany w pary. Wzmacniacz posiada wbudowany system automatycznego dostosowania głośności do poziomu hałasu otoczenia i sterowanie po sieci LAN. Nie wymaga więc żadnych regulacji w różnych porach dnia czy tygodnia, kiedy to poziom hałasu zależny od ilości przebywających w otoczeniu ludzi, może się diametralnie mieniać.Głośniki kierunkowe firmy Panphonics mogą być używane w obiektach publicznych jak i centrach handlowych do przekazywania ogólnych informacji, korytarzach sklepowych do informacji o promocjach lub na zewnątrz sklepów do informacji reklamowych, w kioskach, hot-spotach punktach reklamy wizualnej i telewizyjnej. Głośniki kierunkowe Sound Sign są lekkie i łatwe w instalacji, można je montować w dowolnej pozycji i konfiguracji .

 Wymiary :

1200 x 200 mm, 600 x 200 mm  (dł. x wys.)

Głośnik kierunkowy jest pasywny i musi być zasilany poprzez dedykowany wzmacniacz AA-160e  z mikrofonem pomiarowym i systemem automatycznej regulacji głośności, oraz sterowaniem LAN lub AA-160 basic bez układu automatycznej regulacji głośności i sterowania LAN,

 Kolory: czarny lub biały (fabryczne), biały

Głośniki kierunkowe mogą być wykonane w innych wymiarach o szerokości 20cm i długości będącej wielokrotnością 60cm, oraz w różnych kolorach dostępnych na zamówienie za dodatkową. Kanwa przykrywająca przetwornik jest łatwa w demontażu i może być dowolnie malowana .

Czas realizacji nietypowego zamówienia to ok 14-21 dni


 

CENNIKI

GALERIA PRZYKŁADÓW ZASTOSOWAŃ

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top