Sound Shower

"Sound Shower" - "prysznic dźwiękowy"

sound_showerGłośniki kierunkowe znajdują zastosowanie na wystawach , w muzeach, na pokazach promocyjnych, ekspozycjach , w salonach sprzedaży itd ……

Wszystkie te miejsca potrzebują informacji dźwiękowej skierowanej prosto do uszu słuchacza , w konkretne lokalizacje i to jeszcze w taki sposób , aby ten dźwięk nie przeszkadzał tym użytkownikom , do których nie jest skierowany. Głośnik kierunkowy „Sound Shower” zainstalowany jest bezpośrednio ponad obszarem celowanego nagłośnienia i dosłownie „natryskuje” muzykę lub komunikat w konkretne miejsce .

Głośniki kierunkowe „Sound Shower” firmy Panphonics są najlepszym na rynku rozwiązaniem w technologii kierunkowego audio. Płaska fala akustyczna pozwala kreować bardzo kierunkowy i skupiony dźwięk .

„Prysznic dźwiękowy” jest tak kierunkowy że można umieścić ich kilka obok siebie a każdy może odtwarzać inny kontent i nie będą one sobie wzajemnie przeszkadzać

Ładny wygląd, delikatny kształt, pozwalają łatwo adoptować te wyjątkowe głośniki kierunkowe do różnych wnętrz. Przychodzą z pomocą w trudnych architektonicznie obiektach.

Głośniki kierunkowe „Sound Shower” majhą wbudowany system automatycznej regulacji głośności(„ambient noise control” ), co zapewnia wspaniałą zrozumiałość komunikatów i mowy ludzkiej w każdych warunkach zmieniającego się hałasu otoczenia .

 

Sound Shower produkowane są w wymiarach :

600 x 600 mm 1200×200 mm 1800×200 mm 2400 x 200 mm 3000 x 200 mm (długość x szerokość)

Wszystkie produkty zawierają wzmacniacz oraz zestaw instalacyjny.

kolory: czarny, szary, biały

Głośniki te mogą być wykonane w dowolnych wymiarach , obudowach i kolorach. Kanwa jest łatwa w demontażu i może być dowolnie malowana .

Czas realizacji nietypowego zamówienia to ok 14-21 dni

CENNIKI
GALERIA PRZYKŁADÓW I ZASTOSOWAŃ

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań
Back to top